Selamlar, ekibimizi tanıtalım dedik. Tanıtmak bile değil aslında, sadece öyle kimin hangi görevde olduğunu falan filan yazacağız. Ben Okan, yaşım 12, en sevdiğim renk pembe gibi şeylere hiç gerek yok burası T.C. kimsenin umrunda değil böyle şeyler.

Ben Okan, yssokann. Gangde yönetim, işlerine bakıyorum.Batuhan, Darknorth. Gang'de yönetim, çeviri, edit yapıyor sOLKOLUM olur.

Bayram, Vinsmoke. Gang'de yönetim, anime-manga çeviri, edit yapıyor kendisi sAĞKOLUM olur.

Berat,  JL (eski nicki xRogerx) Gang'de editörlük yapıyor. Ayrıca yıllardır kendine kullanıcı adı arıyordu sonunda istediği nice ulaştı.

Bora,  Raizen. Çevirmenimiz çok sık tatil yaptığı için mahlası 'seferi çevirmen' olma yolunda ilerliyor yakında dede Korkut maceraları kitabı çıkacak ve Modlu Skyrim'i, Witcher 3'e tercih eden birisi. 


Melis,  LondonBridge. Gang'in en istikrarlı çevirmenlerindendir. Böyle devam.

Firdevs, Fi. Gang'in çevirmeni ve kuşudur. Aynı zamanda çevirilerini kara büyüyle yapıyor.

Replion, Okan. Gang'in bir diğer editörüdür. İsmimizin aynı olması ve iyi edit yaptığı için baştan aşağı beni kopyalamaya çalışmış ve başarmış +respect.

Hazal, Morsesthic. Gang'in ablası ve çevirmenidir. Çevirideki başarısı ve istikrarı bir yana, iyi ki bize katılmışsın dedirtiyor çoğu zaman gang loves you sister.

 


KİMSİNİZ LAN SİZ?

NOX SUBS! (Tıklayın, tıklamazsanız çok cringe gözükecek.)